Центр замовлення путівок і курсівок Трускавець
Трускавец курорт (лайт), Truskavets resort

Кращі санаторії, вілли, готелі курорту Трускавець - один телефон: +38 (03247) 6 97 96
один прайс-лист (цены Трускавец), замовлення путівки, e-mail: office@truskavets-kurort.com

Трускавец, Трускавец курорт, Агентство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Вилла Калина, Трускавец, Трускавецкурорт
Фото Трускавець, Трускавец, Трускавецькурорт, Трускавецкурорт
 

Голосування Трускавець курорт
Як Ви дізналися про Агенцію Трускавецькурорт?
  Google
  Yandex
  Інші пошукові системи
  Реклама
  Інший сайт

Результати голосування
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Лікування, гепатобіліарна система, місто Трускавець. ТзОВ "Агенцiя Трускавецькурорт". Трускавець, Трускавецькурорт.

Захворювання гепатобіліарної системи

Трускавець – екологічно чистий курорт з великою кількістю натуральних мінеральних джерел. Але всесвітньої слави він набув завдяки унікальній лікувальній „Нафтусі" трускавецького родовища та іншим джерелам. Це особлива вода, в якій окрім речовин, притаманних звичайній воді, великий вміст і таких, переважно органічної природи нафтового походження, які визначають її унікальні лікувальні властивості. Понад 150 років на курорті ефективно лікують захворювання нирок і сечовивідної системи. А сьогодні Вам запропонують ще й безопераційне дроблення каменів на літотрипторі відомої німецької фірми „Дорн'є". Вимивання фрагментів роздрібнених каменів мінеральними водами Трускавця дозволяє радикально виліковувати хвороби, усувати запальні процеси.

Ефективним є також лікування патологій травного тракту. Але головне – це оригінальні методики лікування, винайдені останнім часом. Вони провадяться під контролем висококваліфікованих лікарів, які вишукано володіють методами натурального, природного оздоровлення та новітніми технологіями, впровадженими завдяки співробітництву з провідними науково-дослідних установами та академічними вузами. Індивідуально підібрані стратегії лікування з урахуванням усіх нюансів перебігу захворювання, використання унікальних курортних факторів дозволяє досягти позитивного результату практично для всіх пацієнтів. Гармонійне поєднання природних факторів із сучасними досягненнями медицини, а саме: інформаційно-енергетичними методами діагностики та лікування, дозволяє говорити про якісно новий рівень санаторно-курортного лікування захворювань печінки та жовчовивідних шляхів. Доповнений патогенетично обґрунтованими, високоефективними сучасними методами лікування курс терапії гарантує нашим пацієнтам тривалий успіх.

На якісно новий рівень поставлене на курорті лікування хронічних гепатитів. Так, у лікуванні гепатитів застосовується інтенсивна киснева терапія – оригінальне поєднання кисневих коктейлів із синглетно-кисневою терапією, яка зараз широко застосовується на Заході. За допомогою кисню в організм надходить енергія, що надає можливість оптимально функціонувати всім клітинам організму і печінці зокрема, а також поліпшує структуру крові. Мікромасаж печінки на клітинному рівні за допомогою низькочастотної ультразвукової терапії поліпшує її кровопостачання, інтенсифікує процеси регенерації, зменшує застійні явища. Кольоротерапія, вперше апробована понад 1000 років тому, застосовується в комплексі з іншими методами. За рахунок кольорового енергетичного резонансу з ураженим органом вона дозволяє гармонізувати роботу печінки і поповнити дефіцит кольору.

Аромофітотерапія за швидкістю дії поступається тільки внутрішньовенному введенню ліків і дозволяє цілеспрямовано керувати відновленням захисних реакцій організму та нормалізувати вегето-ендокринні дисфункції. Застосовуються суміші ефірних олій, підібрані відповідно до захворювань. Оригінальна комбінація природних методів очищення кишечника (як традиційних промивань, так і ортоградного перорального промивання з використанням місцевих мінеральних вод) поліпшує і роботу печінки – фільтра, призначеного для знищення токсинів, які усмоктуються з кишечника. Отож правильне очищення травного тракту зменшує токсичне навантаження на печінку і, відповідно, дає можливість їй відновитися.

Окрім гепатитів провадиться ефективне лікування патологій жовчного міхура та жовчовивідних шляхів. Тут методики добираються індивідуально, залежно від перебігу запалення жовчного міхура – холециститу – та виду порушень його моторики. Комплексне лікування на основі прийому мінеральних вод очищує жовчний міхур, знімає його запалення, нормалізує функцію. Тому так охоче приїздять на наш курорт пацієнти з каменями в жовчному міхурі. Адже він унікальний, унікальний неповторністю мінеральних вод.

Приїздіть та лікуйтеся нашими водами, а ми зробимо все, щоб максимально допомогти Вам у цьому.

 

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2015


Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - форум - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Форум Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Forum Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets