Центр замовлення путівок і курсівок Трускавець
Трускавец курорт (лайт), Truskavets resort

Кращі санаторії, вілли, готелі курорту Трускавець - один телефон: +38 (03247) 6 97 96
один прайс-лист (цены Трускавец), замовлення путівки, e-mail: office@truskavets-kurort.com

Трускавец, Трускавец курорт, Агентство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Вилла Калина, Трускавец, Трускавецкурорт
Фото Трускавець, Трускавец, Трускавецькурорт, Трускавецкурорт
 

Голосування Трускавець курорт
Як Ви дізналися про Агенцію Трускавецькурорт?
  Google
  Yandex
  Інші пошукові системи
  Реклама
  Інший сайт

Результати голосування
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Курортополіс Трускавець | Курортополис Трускавец | Трускавець | Трускавец | Трускавецькурорт | Трускавецкурорт

Курортополіс Трускавець

З метою значного покращення якості і обсягів санаторного-курортного оздоровлення населення, прискорення реформування курортної галузі та розвитку туризму, забезпечення росту інноваційної та інвестиційної діяльності, концентрації матеріальних та фінансових ресурсів, вирішення проблем збереження унікальної гідромінеральної бази Карпат та її ефективного використання в умовах ринку створена спеціальна економічна зона туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" (Закон України "Про спеціальну економічну зону туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" набрав чинності з 1 січня 2000 року).

При населенні 27 тис. людей Трускавець щорічно приймає до 300 тис. відпочиваючих. Українці і росіяни, поляки і німці приїжджають сюди, щоб на собі випробувати лікувальні властивості мінеральних вод і перш за все знаменитих Нафтусі. Цю мінеральну воду можна вживати тільки біля джерела, оскільки через дві години після контакту з повітрям вона втрачає свої лікувальні властивості.

Не дивлячись на те що в місті зареєстровано більше 600 підприємств, його економіка тримається на санаторно-курортному лікуванні. В Трускавці 20 санаторіїв і стільки ж пансіонатів різної форми власності, а в останній час стає все більше приватних закладів відпочинку та лікування. В радянські часи Юрій Андропов лікував свої хворі нирки, а екс-президент України Леонід Кучма щорічно поправляв здоров'я в санаторії "Кришталевий палац".

В місті діють лікувальні установи, аналогів яким немає в світі. Наприклад, широку популярність здобула "Міжнародна клініка відновлювального лікування" під керівництвом Володимира Козявкина, що спеціалізується на захворюваннях нервової системи. З кожним роком лікувальних закладів стає все більше.

Минулого року в місті з'явився перший п'ятизірковий готель Rixos Hotel Prikarpatye. За словами Олександра Маслея, Трускавець — дуже перспективний курорт для інвесторів. Люди готові їхати сюди за умови надання їм високоякісного сервісу.

Але існує й багато проблем щодо курортополісу Трускавець наприклаж: зараз на сесіях міськради в генеральний план розвитку Трускавця постійно вносяться зміни, залежно від побажань інвесторів. В той же час, всесвітньо відомий курорт "Карлови Вари" вода якого по лікувальних властивостях значно поступається Нафтусі, дотепер розвивається по генплану, прийнятому ще в 1870 році. Тому він має чітку концепцію розвитку і відповідну інфраструктуру: сотні тенісних кортів десятки басейнів з термальними водами, величезне поле для гольфу, більше 200 ресторанів, 17 конференц-залів і т.д. Все це можна побудувати і в Трускавце. Для цього необхідно розробити чітку концепцію розвитку курорту і строго її дотримуватися.

За основу, взято статтю авторів: Тагіра Імангулова та Наталії Богути

 

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2015


Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - форум - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Форум Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Forum Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets